SON DAKİKA

21 Ekim Korona Tablosu Açıklandı Yeni Vaka Sayısı 2 Bin Üzerine Çıktı

Sağlık Bakanı 21 Ekim Korona Tablosunu açıkladı. Yeni Vaka Sayısı 2 Bin üzerine çıktı. Ağır hasta sayısı artarken Korona Virüs nedeni ile bugün can kaybı 68 oldu.

Korona Virüs 21 Ekim Tablosu Açıklandı. Maalesef yeni vaka sayısı artarak devam ediyor. Bugün tespit edilen yeni vaka sayısı 2 bin 13 oldu böylece ikinci kez vaka sayılarında 2 binli rakamları görmüş olduk. Bugün Korona virüs nedeni ile can kaybı 68 oldu. Ağır hasta sayısı da artarak devam ediyor. Bin 504 kişi oldu.

Saglik Bakani 21 Ekim Koronavirus tablosunu acikladi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni Korona Virüs tablosunu açıkladı. Yeni vaka sayıları artış göstermeye devam ediyor. Aynı zamanda ağır hasta saysında ki artış da sürüyor.

21 Ekim Korona Virüs Verileri

21 Ekim itibari ile Korona Virüs Verileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklandı. Buna göre 21 Ekim tarihi itibari ile işte tüm Korona verileri

21 Ekim Koronavirus tablosu
  • Toplam test sayısı 117 bin 943
  • Yeni tespit edilen Korona Virüs vakası 2 bin 13 kişi
  • Korona Virüs nedenin ile hayatını kaybedenlerin sayısı 68 kişi oldu.
  • Toplam iyileşen sayısı bin 507 kişi oldu.
  • Zatürre Oranı yüzde 5.6 oldu.
  • Türkiye genelinde yatak doluluk oranı yüzde 48.1
  • Yoğun bakım doluluk oranı yüzde 65.2
  • Ventilatör doluluk oranın yüzde 32.1

Sağlık Bakanı : Mücadeleye Destek Verin

Sağlık Bakanı 21 Ekim Korona Virüs tablosunu açıkladıktan sonra sosyal medya hesabından her gün yaptığı gibi uyarılarına devam etti. Sağlık Bakanı bugün 2000 binden fazla yeni hasta tespit edilmiştir. Toplam ağır hasta sayımız 1.504 olmuştur açıklamasını yaptıktan sonra sağlık çalışanlarına değinerek. Sağlık çalışanlarının en çok emek çektiği hastalar ağır hastalarımızdır. Onların yükünü azaltmak tedbirlere uyarak mümkün Mücadeleye destek verin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu