GÜNCEL

Acun Ilıcalı Masterchef Yarışmacısını Diskalifiye Etti

Son zamanların en çok izlenen yarışma programlarından olan Masterchef Türkiye’de bir yarışması diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yarışmacının Masterchef Türkiye ile ilişiğinin kesildiğini açıkladı.

Son bölümü Bursa da çekilen Masterchef Türkiye yarışması izleyiciyi ekranlara bağlamayı başarıyor. Yarışmada ki anlık olarak çıkan kavgalar tartışmaların büyük bir payı var. Bazen bu tartışmalar öyle noktaya geliyor ki bazı yarışmacılar diskalifiye olabiliyor. Ancak bu kez bir yarışması Twitter’den yaptığı paylaşımlar sonucu yarışmadan diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Uğur Yılmaz Deniz adında ki yarışmasının Masterchef Türkiye ile ilişiğinin kesildiği açıklandı.

Masterchef Turkiye Ugur Yilmaz Deniz Diskalifye oldu

Uğur Yılmaz Deniz sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Fenerbahçe başkanı Ali Koç, eski Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım hakkında hakaret içerikli mesajlar atması sonucu yarışmadan diskalifiye oldu. Aynı yarışmacının kadınlara yine saldırgan mesajlar attığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde “Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir” şeklinde oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu