SPOR

Ali Şen Açıkladı Fenerbahçe Nisanda Şampiyon

Ali Şen açıkladı Nisan Ayında Şampiyon belli Kimse boşuna masraf yapmasın. Fenerbahçe’nin efsane Başkanı Ali Şen diğer takımları kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Ali Şen iddialı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Nisan ayında şampiyonluğunu ilan eder. Gelecek 5 yıl boyunca da tüm kupalara ambargo koyar şeklinde konuşan eski başkan diğer takımlara da seslenerek boşuna masraf yapmayın dedi.

Ali Sen sampiyon belli nisan ayinda Fenerbahce dedi.

Fenerbahçe’nin 1981-1983 ve 1994-1998 yılları arasında başkanlığını yapan her açıklaması olay olan efsane başkan unvanını alan Ali Şen yine olay bir açıklamada bulundu. Diğer takımlara seslenerek boşuna masraf yapmasınlar nisan ayında şampiyon belli Fenerbahçe şampiyon olur. Önümüzde ki 5 yıl boyunca da tüm kupalara ambargo koyar şeklinde konuştu.

Ali Şen’in Türkiye Gazetesinde ki Açıklaması

“Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğerleri ‘Şampiyon olacağız’ diye boşuna masrafa girmesinler. Bu sezon şampiyon Fenerbahçe. İnanılmaz güçlü, şampiyonluğunu nisan ayında ilan eder ve önümüzdeki beş yıl kupalara ambargo koyar, şampiyonluğu kimseye kaptırmaz. Artık Fenerbahçe’nin her alanda öne çıkacağı yeni bir dönem başlıyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu