HABER

Anneler Gününde Annesini Öldüren Evlat

Anneler gününde annesini öldüren evlat. Niğde’de 34 yaşında ki Emel. D ananeler gününde 17 yaşında ki oğlu A. D tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Anneler gününde acı haber Niğde’den geldi. Bir kadın cinayeti de Niğde’de işlendi. Bu kez kocası tarafından değil öz oğlu tarafından hem de anneler gününde vurularak öldürüldü.

Merkez Kiledere Belediyesi’nde henüz nedeni belirlemeyen bir sebepten dolayı 17 yaşında ki A. D ve anne Emel .D tartışmaya başladı. Tartışma sonrasında 17 yaşında ki A.D annesini ruhsatsız av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Olay evde kavga ve silah sesi duyan komşularının Jandarma ekiplerine haber vermesi sonu ortaya çıktı. Eve gelen Jandarma ekipleri Emel. D cansız bedeni ile karşılaştı. Anneler gününde oğlu tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürülen Emel. D otopsi için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Anneler gününde oğlu tarafından öldürüldü

17 Yaşında Anne Katili Olan A.D Yakalandı.

Olay sonrası araştırmalara başlayan Jandarma ekipleri anne Emel .D oğlu A.D tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğünü öğrendi. Jandarma ekipleri anne katili olan 17 yaşında ki A.D adında ki genci saklandığı yerde yakalamayı başardı. A.D adında ki 17 yaşında ki anne katilini sorgulamak için Jandarmaya götürdü. Anneler gününde anne katili olan gencin neden niçin annesini vurarak öldürdüğü henüz bilinmiyor. Jandarmaya kavga ve silah sesleri geldiği ihbarı üzerine ortaya çıkan cinayet sonrası bir anne anneler gününde toprağa verilirken. Daha 17 yaşında olan genç bir insan ise anne katili olmak suçundan jandarma ekipleri tarafından gözaltında alındı. (DHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu