HABER

Anneler Gününde Baba ve Oğlundan Anneye Dayak

Anneler gününde bu özel günde annelerimize sevgimizi ifade edeceğimiz yerde ülkenin farklı yerlerinden üzücü haberler geldi. Önce 17 yaşında ki bir genç anneler gününde annesini av tüfeğiyle öldürdü. Diğer bir haberse İstanbul Esenyurt’tan geldi. Anneler gününde bir kadın kocası ve oğlu tarafından balkonda darp edildiği görüntüler geldi. Darp edilen kadın kocası ve oğlundan şikayetçi olamadı.

Anneler gününde kocası ve oğlu tarafından dövüldü

Anneler gününde en özel varlığımız olan bizleri doğuran büyüten annelerimize sevgimizi ifade ederken gelen bazı haberler tüm Türkiye’yi üzdü. Bunun bir örneği İstanbul Esenyurt’tan geldi. Bir anne balkonda hem oğlu hem kocası tarafından darp edildi. Komşu tarafından çekilen görüntülerde kadının imdat sesleri duyuluyor. Yosma. A anneler gününde evinin balkonunda oğlu Tolga. A ve kocası Ekrem. A tarafından yumruklarla darp edildi. Kadının darp edildiği görüntüler bir komşu tarafından cep telefonuyla çekildi.

Darp Edilen Kadın Şikayetçi Olmadı

Anneler gününde kocası ve oğlu tarafından darp edilme görüntüleri komşuları tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Şikayet edilmesi üzerine Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri olay yerine geldi. Kadınla görüşen polis ekipleri darp edilen şok eden bir ifadeyle karşılaştılar. Darp görüntüleri ortada olan kadın. ” 30 yılık eşim özel bir sebeple kavga ettik.” şikayetçi değilim dediği öğrenildi.

Darp Edildiği Görüntülerde İmdat Sesleri Duyuluyor

Anneler gününde oğlu ve kocası tarafından evinin balkonunda darp edildi. Darp görüntüleri komşuları tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde darp edilen kadın “imdat” sesleri duyuruluyor. Darp görüntülerinde koca ve oğulun kadına vurdukları görülüyor. Kadının görüntülerde kendini döven şahıslara “elini çek” diye bağırdığı görünüyor. ( DHA )

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu