SPOR

Arsenal Taraftarından Mesut Özdil Kampanyası

Türk asılı yıldız futbolcu için İngiliz ekibi Arsenal Taraftarı imza kampanyası başlattı. Arsenal forması giyen ancak kadroya alınmayan yıldız isim için Arsenal taraftarı dijital ortamda destek kampanyası başlattı.

Mesut Ozil Kadroya Alinmasi icin Arsenal Taraftari imza kampanyasi baslatti

Arsenal ile anlaşması bulunmasına rağmen kadroya alınmayan Türk asılı Mesut Özil için Arsenal Taraftarı dijital ortamda kadroya alınması milli maçlarda kadroya alınması için kampanya başlattı. 5 bin imzaya ulaşmak için başlayan kampanya kısa sürede binlerce imzaya ulaştı.

Eski Hocasından Mesut Özil Övgüsü

Arsenal taraftarının kadroya alınması için başlattığı dijital ortamda ki imza kampanyası binlerce imzayı bulurken Arsenal takımının eski hocası WENGER den övgü dolu sözler geldi. Wenger Mesut Özil için “Onun gibi kaliteli oyuncular, bu yaşlarda en üretken dönemlerini geçiriyor. Kulüp süper bir yetenekten yararlanamıyor. Üçüncü bölgede böylesine yaratıcı bir oyuncunun oynamaması iki taraf için de kayıp. Bütün takımlar daha hızlı kontratak ve daha hızlı geçiş oyununun peşinde. Herkes aynı şeyi oynamaya çalışıyor. Bu nedenle kulüpler Mesut gibi yaratıcı oyuncuları dışladı. Ancak kulüpler bir denge sağlamak zorunda. İyi bir takım disipliniyle oyun görüşü güçlü yıldızlara kadronuzda yer açabilirsiniz” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda geçtiğimiz gün Mesut Özil doğum günüydü. Arsenal taraftarının başlatığı kadroya alınması için dijital imza kampanyası Mesut için doğrum günü hediyesi gibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu