HABER

Bir Anneyi Kucağındaki Çocukla Beraber Çöp Yüzünden Darp Ettiler

Şanlıurfa’da yaşanan ve izleyenlerin kanını donduran bir manzara haberlere düştü. İddialara göre komşusu ile çöp yüzünden tartışan Rukiye Çapar komşuları tarafından tekme tokat feci şekilde dövüldü.

Türkiye ne oluyor dedirten manzaralar geliyor. Hiç yoktan incir çekirdeğini doldurmayacak konulardan insanların birbirine feci şekilde saldırması bazen trafik lambalarında bazen yol verme kavgası bazen çöp meselesi olabiliyor. Türkiye cinnet mi geçiyor sorusunu sorduran bu görüntülere bir yenisi eklendi.

Sanliurada bir aneneyi kucagindaki cocukla darp ettiler

Bu kez görüntüler Şanlıurfa‘dan geldi. Komşusu ile kapının önüne çöp atma meselesi yüzünden tartışan Rukiye Çapar kucağında iki yaşında çocuğu olduğu halde tekme tokat komşuları tarafından dövüldü. Olay anı kamera kayıtların yansıdı. Komşuları tarafından tekme tokat dövülen Rukiye Çakar rapor alarak komşularından şikayetçi oldu.

Olay Şanlıurfa Eyyübiye ilçesin bağlı Akşemsettin Mahallesinde gerçekleşti. İddialara göre Rukiye Çakar komşusu E.K ile binanın önüne çöp dökme meselesi yüzünden tartıştı. Bir süre sonra kapının önüne çağrılan Rukiye Çapar’a komşuları saldırmaya başladı. Kucağında çocuğu halde darp edilmeye devam edilen Rukiye Çapar komşularının elinden zor kurtuldu.

Rukiye Çapar Komşularından Şikayetçi Oldu.

Rukiye Çapar darp raporu ve güvenlik kameraları görüntüleri ile birlikte komşularından şikayetçi oldu. Rukiye Çapar 7 kişi olduğunu savunduğu saldırganların kendisini öldürmek istediğini iddia etti. Rukiye Çakar komşulara ” çekilin içeri götürüp öldüreceğiz” demişler. 7 kişi beni aralarına alarak tekme tokat dövdüler ellerinden zor kurtuldum. Beni öldürmek istediler. Biri boğazımı sıkarken, diğeri bıçak getirdi. Al bu bıçağı öldür bunu dedi. Rukiye Çapar ben böyle vicdansızlık görmedim. Hastaneye giderek darp raporu alarak Savcılığa suç duyurusunda bulundum. ” Bana ve oğluma yaptıkları cezasız kalmasını istemiyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu