SON DAKİKA

Bir Sağlık Çalışanı Daha Korona Kurbanı Oldu

Korna virüs hızla yayılırken sağlık çalışanları canla başla bu salgın ile mücadele ediyor. Bir çok sağlık çalışanı Korona Virüs kurban gitti. Bu kez Genç bir hemşire Korona Virüs kurbanı oldu. Genç hemşirenin evli ve çocuklarının olduğu öğrenildi.

Korona Virüs Türkiye ve dünyada hızlı şekilde yayılırken, binlerce canımızı Korona kurban verdik. Hala da vermeye devam ediyoruz. Tedbirlerin alınması Maske takılması, sosyal mesafeye uyulması çağrılarına rağmen kurallara uyamayanlar toplum içinde Korona virüsü yayması salgının daha da tehlikeli olmasına neden oluyor. Son örnek Batman Sason dan geldi. Genç bir hemşire Korona yenik düştü.

Batman İl Sağlık Müdürünün sosyal medyada yaptığı açıklamalarda Yasemin Çolak adında ki genç hemşire daha önce lösemi tedavisi görmüş ve başarılı bir şekilde lösemi hastalığını yenmiş ancak Korona virüsüne karşı yenik düşmüş ve hayatını kaybetmiş.

Korona Virüsüne Yenilen Sağlık Çalışanı Evli ve Çocukları Vardı

Korona Virüs salgınına yenik düşen sağlık çalışanı Yasemin Çolak evli ve çocukları olduğu öğrenildi. İHA haberine göre Batman il sağlık müdürü Yasemin Çolak ve yakınlarına baş sağlığı diledi. Yasemin Çolak Korona Virüsüne yenik düşmesi sevenlerini ve ailesini göz yaşına boğdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu