HABER

Çatıda Çırılçıplak Yatarken Yakalandı

Burdur’da inanılmaz bir olay yaşandı. Bir binanın çatısında çırılçıplak şekilde yatan H.A adında ki şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Gün geçmiyor ki güzelim ülkemizde garip inanılmaz olaylar yaşanmasın. Artık bu kadar da olmaz demiyoruz çünkü oluyor. Bu kez hadi canım dediğimiz olay Burdur’da meydana geldi. Bir binanın çatısında çırılçıplak şekilde yatan bir bir adam polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olay Burdur Konak mahallesi Uğur sokak da meydana geldi. Bir adamın bina çatısında çırılçıplak şekilde dolaştığı intihar edebileceği endişesi ile 112 Acil Çağrı Merkezine gelen ihbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ekipleri ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Çatıda çırılçıplak yakalandı.

Çırılçıplak Çatıda Saklanırken Yakalandı

Olay yerine gelen polis ekipleri ve sağlık ekipleri olay yerinde bir intihar girişimi olduğunu düşünürken çırılçıplak şekilde çatıda saklanırken yakalandı. Adının H.A olduğu öğrenilen adamın neden niçin çırılçıplak şekilde çatıda dolaştığı henüz anlaşılmadı. Ancak polis ekipleri çatıda çırılçıplak şekilde dolaşan ve polis ekiplerini görünce çatıda saklanmaya çalışırken yakalanan şahıs polis ekiplerince yakalandı. Polis ekipleri çırılçıplak şekilde kendilerinden saklanan vatandaşı yakaladı. Çıplak vatandaşa adama kıyafetleri giydirilerek. Sağlık kontrolü için Burdur Devlet Hastanesine götürülen çıplak vatandaş sağlık kontrolleri tamamlandıktan sonra ifadesi alınmak üzere polis merkezine getirildi. ( DHA )

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu