MAGAZİN

Hakan Taşıyan Hastaneye Kaldırıldı Acil Organ Nakli Gerekiyor

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden olan Hakan Taşıyan acil olarak hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgilere göre Hakan Taşıyana acil organ nakli gerektiği öğrenildi.

Arabesk müziğin sevilen isimi ve Müslüm Gürses‘e benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Hakan Taşıyan acil olarak GATA hastanesine kaldırıldı. Hakan Taşıyan’ın Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre ” Hakan Taşıyan sağlık durumu nedeni ile ağır durumdadır. Organ Nakline ihtiyacı vardır. Kendisini tekrar aramızda görmek için destek lazım desteklerinizi bekliyoruz.” şeklinde açıklamada yapıldı.

Hakan Taşıyan Organ Nakli Gerekiyor

Hakan Taşıyan‘ın yakın arkadaşı Taner Solak yaptığı açıklamada Klip çekimleri sırasında Hakan Taşıyanın ayağının ağrıdığını ifade ettiğini, elinin yüzünün şiştiğini, hızlı şekilde kilo alıyorum dediğini aktararak çekimlerin zor da olsa tamamlandığını söyledi.

Daha sonra Hakan Taşıyanın Haydar Paşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığını burada kendisine böbrek ve karaciğer tanısı konulduğunu acil şekilde organ nakli olması gerektiğinin söylendiği ifade edildi..

Hakan Tasiyan Hastaneye Kaldirildi Hakan Tasiyan Kimdir Kac yasinda

Yakın arkadaşı Hakan Taşıyanın bu durumda kimseden yardım istemez. Açıklama yapmak durumunda kaldık. Çünkü Hakan Taşıyanın acil şekilde organ nakli olması gerektiği söylendi. Bu tedavinin çok yüksek maliyetlerde olduğunu öğrendik. Devlet büyüklerimizden ve sevenlerinden yardım istiyoruz şeklinde konuştu.

Hakan Taşıyan Kimdir ?

Acil olarak organ nakli gereken ünü sanatçı Hakan Taşıyan Kimdir ? Karaciğer ve Böbrek yetmezliği tanısı konulan ve acil şekilde organ bağışı yapılması gereken Hakan Taşıyan 1 Nisan 1973 yılında Ankara’da doğdu. Küçük yaştan beri müziğe meraklı olan Hakan Taşıyan dizilerde de oynadı.

Küçük yaştan beri müziğe ve müzik aletlerine ilgili olan Hakan Taşıyan askerde komutanlarına söylediği şarkılarla onların beğenisini kazandı. Komutanlarının desteği ile müzik piyasasına girmeyi başardı.

İlk olarak İstanbul Unkapanı’da şansını deneyen Hakan Taşıyan yapımcıların Müslüm Gürses’ i taklit ettiğini düşünmesiyle kaset çalışması yapamadı. Hiç bir yapımcı onun özgün olduğunu düşünmüyordu. Daha çok Müslüm Gürses’in bir takliti olarak görüyordu. Hakan Taşıyanın şansı Ankara dönmesiyle değişti burada çıkardığı ” Hesabım Bitmedi” kaseti ile müzik dünyasında ilk albümünü yapmış oldu.

1997 yılında sanatçının dönüm noktası olan albüm piyasaya çıktı. Bu albümün adı ” sensiz iki gün” oldu. Bu kaseti ile büyük hayran kitlelerine ulaşan Hakan Taşıyan konserleri tıklım tıklım dolmaya başladı. Kendini ispat eden Hakan Taşıyan artık Müslüm Gürses takliti yapan bir sanatçıdan kendi tarzını ortaya koyan bir sanatçı olmuştu.

Konserler albümler derken Hakan Taşıyan oyunculuk serüveni başladı. 1998 yılında ” Hesabım Bitmedi” adında ki dizide baş rol oyuncusu olarak yer aldı. Bu dizide Ebru Destan ile beraber yer aldı. 2001 yılında ” Güz Gülleri” adında ki dizi ile ekrana gelen Hakan Taşıyan daha sonra ekranlarda pek görünmemiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu