GÜNCEL

iPhone 12 Pro Duvar Kağıtları Kullanımınıza Hazır

Apple şirketinin uzun süredir beklenen yeni modelleri bu ay içinde tanıtıldı. Özüne dönen iPhone 12 modellerinin duvar kağıtları da diğer kullanıcılar için kullanıma hazır.

Apple şirketinin gecikmeli olarak tanıtığı iPhone 12 modellerinin duvar kağıtları diğer telefon modelli kullananlar için çevrim içi olarak indirmeye ve kullanıma hazır. Andorid telefon kullanıcılarının da merak ettiği iPhone 12 duvar kağıtları 5 farklı renk seçeneğinde karşımıza çıkıyor. Kırmızı, Sarı, gümüş, grafit ve mavi renk tonlarında indirebileceğiniz iPhone 12 Pro duvar kağıtlarında üzerine ışık yansıyan şeffaf baloncuklar temalı olanlar büyük oranda birbirine benziyor. Apple şirketinin yeni modeli iPhone 12 Pro modelinin duvar kağıtlarını sizde merak ediyorsanız indirip kullanabilirsiniz. İster Android telefon kullanıcısı olun ister iOS işletim sistemine ait bir model telefon kullanın iPhone 12 Pro modelinin duvar kağıtlarını kullanmanız için bir engel yok.

iPhone 12 Pro duvar kagitlari indir

Apple şirketinin bu yıl çıkardığı iPhone 12 modellerine ulaşmak biraz zor olacak gibi görünüyor. Gerek dolar kuru gerekse vergilerle beraber yer yıl aşırı yüksek fiyatı olan iPhone modellerine bu yıl teknoloji sevenlerin ulaşması zor gibi görünüyor henüz Türkiye fiyatları açıklanmayan iPhone 12 modellerinin içinde en merak edilense hiç kuşku yok ki iPhone 12 Mini modelli oldu. Yıllar sonra tekrar tasarım dilinde özüne dönen Apple şirketi iPhone 6 ile oval tasarım anlayışına geçmişti. Bu yıl tekrar iPhone 6 öncesi modellerinin tasarımına benzer şekilde bir tasarıma dönen Apple şirketi köşeli keskin hatlara sahip bir tasarımla karşımıza çıktı.

Android Telefonlara Nasıl Format Atılır

Türkiye fiyatlarının uçuk olması beklenen iPhone 12 minin ve iPhone 12 Pro Max modellerinin duvar kağıtlarını merak eden ve halihazırda kullanmakta olduğu telefonun duvar kağıdı yada kilit ekranında kullanmak isteyenler için iPhone 12 duvar kağıtları indirilmeye ve kullanılmaya hazır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu