HABER

iPhone 12 Pro Max Pil Kapasitesi Yine Hayal Kırıklığı Yaratacak

Apple bu yılda hiç değişmeyen alışkanlığını devam ettirdi. Yeni modelleri iPhone 12 Pro Max pil kapasitesi merak konusu olmuş. Ancak Apple tanıtımda pil ve RAM miktarlarını açıklamamıştı. Ve iPhone 12 Pro Max Pil kapasitesi belli oldu.

iPhone 12 Pro Max Pil Kapasitesi Belli Oldu

iPhone kullanmayı sevenlerin iPhone 12 Pro Max pil kapasitesini duyunca hiç memnun kalmayacakları ortaya çıktı. Apple geçen hafta yeni modelleri iPhone 12 modellerini tanıtmış ve iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max modelleri hakkında bazı bilgileri vermemişti. Verilemeyen bilgiler arasında en çok merak edilen hiç kuşku yok ki iPhone 12 Pro Max pil kapasitesi ne kadar olacak sorusu geliyordu. Bu sorunun cevabı belli oldu. Apple şirketinin iPhone 12 Pro Max modelinde neden pil kapasitesini gizlediği ortaya çıktı. Apple sevenler her yıl prize bağımlı bir teknoloji anlayışını benimsemişlerdi. iPhone 12 modellerinde de bu bağımlılık devam edecek gibi görünüyor.

iPhone 12 Pro Max Pil Kapasitesi TENAA’da Belli Oldu

Apple şirketinin tanıtım günü iPhone 12 Pro Max pil kapasitesini açıklamamıştı. Doğal olarak teknoloji sevenlerin en çok merak ettiği konu iPhone 12 Pro Max modelinin pil kapasitesini TENNA da belli oldu.

iPhone 12 Pro Max Bataraya suresi belli oldu

iPhone 12 Pro Max pil kapasitesi 3.687 mAh oldu. Böylelikle iPhone 12 Pro Max modeli bir önceki model olan iPhone 11 Pro Max modelinin pil kapasitesine göre daha da düştüğü görülüyor. iPhone 11 Pro Max modelinin pil kapasitesi 3.969 mAh olduğu dikkate alındığında Apple her pil konusunda ne kadar cimri olduğu bir kez daha belli oldu. Apple seven teknoloji tutkunları iPhone 12 Pro Max modeli kullanmaya başladıklarında yine prize bağımlı olarak yaşamaya devam edecekler gibi görünüyor.

iPhone 12 Pro Duvar Kağıtları Kullanımınıza Hazır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu