HABER

İstanbul Esenyurt’ta Erkeklere İğrenç Tuzak

İstanbul Esenyurt’ta Kafelerde erkeklerle tanışıp onlarla birlikte olma bahanesi ile yakındaki rezidansa götürüp tehdit ile paralarını gasp eden kadın ve 2 erkek polis tarafından yakalandı.

Polis kafelerde tanıştıkları erkeklere tuzak kurarak onları gasp eden yada tehdit ile boş senet imzalatan 3 kişi polis tarafından yakalandı. Erkeklere iğrenç tuzak kuran şüphelilerin çalışma tarzı ise herkesi hayrette düşürdü. Kadın şüpheli kafelerde gözüne kestirdiği erkeklerle önce tanışıyor. Sonra yakında ki bir rezidansa birlikte olma bahanesi ile götürüyordu. Hiç bir şeyden habersiz olan mağdur erkekler birlikte olma hevesi ile gittikleri rezidans odasında hem darp ediliyor hem gasp ediliyordu. Bu şekilde erkekleri gasp eden 3 şüpheli polis tarafından yakalandı.

Istanbul Esenyurt erkeklere igrenc tuzak 1

İddiaya göre inşaat işçisi H.G kafade tanıştığı S.A adında ki bayanla yakında ki bir rezidans odasına gitti. Bir süre sohbet ettiler. Sohbetten sonra birlikte olmak için soyundukları sırada odaya biri kuru sıkı tabancalı diğeri bıçaklı iki kişi girdi. S.A adındaki bayanın yakını olduğunu öne süren iki erkek H.G adındaki inşaat işçisini önce darp ettiler sonra plastik kelepçe ile ellerini bağladılar.

S.A ile ilişkiye girmeye hazırlanan H.G ölümle tehdit eden iki erkek namuslarını kirlettiğini öne sürerek H.G cebindeki bin lirayı gasp ettiler. Bununla da yetinmeyen şüpheliler yatağa gören gizli kamerayı gösterip görüntüleri yakınlarına ve sosyal medya da göstermekle tehdit ederek. Ona boş senet imzalattılar. Boş senet imzalatıp darp ettikten sonra H.G adındaki inşaat işçisini serbest bıraktılar.

İnşaat işçisi H.G serbest kalır kalmaz Esenyurt polis merkezine giderek başından geçenleri anlatarak şikayetçi oldu. H.G adındaki vatandaşın şikayeti üzerine Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarif edilen rezidansa baskın düzenledi. Polis ekiplerinin baskını sonrası rezidansta S.A adındaki bayanı yakaladı.

Rezidansta ki aramalarda 700 lira, 5 boş senet ve plastik kelepçe bulundu. S.A adındaki bayan göz altına alınırken, S.A adındaki bayanın yakınları olduğu iddia edilen iki erkekte polisler tarafından göz altına alındı. Yapılan incelemede şahısların daha öncede benzer suçlardan sabıkası olduğu ortaya çıktı. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu