MAGAZİN

İtalyan Yazar Can Yaman’ın Hayatını Kitap Yaptı

Can Yaman İtalyanlar tarafından oldukça seviliyor. İtalyan Gazeteci ve Kitap yazarı Floriana Rullo Can Yamanın hayatını kitap haline getirdi. ” Can Yaman Seni Sonsuza Kadar Seveceğim” adında ki kitabın fiyatı da dudak uçuklattı.

Can Yaman Türkiye de olduğu kadar İtalya’da da oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip. O kadar çok seviliyor ki İtalyan Gazeteci ve Kitap yazarı Floriana Rullo Can Yamanın hayatını kitap haline getirdi. Yazar kitap hakkında konuşurken Can Yaman İtalya da oldukça fazla seviliyor. İtalyan hayranları onun gençliğini, çocukluğunu nerede okuduğunu merak ediyor. Kitaba oldukça büyük ilgi var şeklinde konuştu. Magazin gündeminden düşmeyen geniş bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman görünen o ki İtalyan hayranları tarafından da yakından takip ediliyor.

Can Yamanin Hayati Kitap Oldu

“Can Yaman Seni Sonsuza Kadar Seveceğim” adında ki kitap İtalya da 12.9 Euro yani Türk Lirası ile 120 TL satılıyor. Kitabın bu kadar yüksek rakamlara satılmasına rağmen kitap yazarının açıklamalarına göre kitaba İtalyan okuyuculardan büyük ilgili var.

Bay Yanlış Dizi Erken Final Yapmıştı

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve Can Yamanın rol aldığı Bay Yanlış dizisi erken final yaparak izleyicilere veda etmişti. Oynadığı dizinin erkenden final yapması Can Yamanı üzmüş olsa da tesselli İtalyan hayranlarından geldi. Corriere della Sera gazetesinde çalışan bir yazar tarafından hayatının kitap haline getirilmesi Can Yaman için bir teselli kaynağı olmuş olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu