MAGAZİN

Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması

Uzun süredir sosyal medya ve haberlerde Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlayacağı konuşuluyor. Necati Şaşmaz yeni dizi hakkında detaylara veren bir video yayınladı. Ancak aradan geçen zamanda Kurtlar Vadisi Kaos ekranlarda görünmedi.

Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos Açıklaması yaptı. Yok öyle bir şey.

Sosyal medya da yayınlana bir kaç fragman dışında dizi netleşmedi. Ancak söylentiler bir türlü bitmek bilmiyor. Dizinin ne zaman başlayacağı oyuncuları dahi sosyal medya ve haber sitelerinde konuşulur oldu. Kurtlar Vadisi gibi fenomen bir dizinin bu kadar konuşulması elbette doğal ancak. Dizi de oynayacak oyuncular şeklinde yalan yanış haberler yapılmaya bir çok oyuncunun adı Kurtlar Vadisi Kaos ile anılmaya başlandı. Bunlardan biri de Kenan İmirzalıoğlu devamlı olarak Kurtlar Vadisi Kaos kadrosunda adı geçen usta oyuncu artık bu yalan haberlerden bıkmış görünüyor.

Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos Tepkisi

Uzun süredir adı Kurtlar Vadisi Kaos ile anılan usta oyuncu artık bu durumdan bıkmış görünüyor. Kim Milyoner Olmak İster adında ki programı sunan oyuncu Etiler de ki kuaföründen çıkarken görüntülendi. Doğal olarak gazeteciler usta oyuncuya Kurtlar Vadisi Kaos dizisi soruları sormaya başladı. Ve sonunda Kenan İmirzalıoğlu net cevapladı “Yok Öyle Bir şey” Kenan İmirzalıoğlu gazetecilere ” Arkadaşlar siz devamlı söylüyorsunuz. Yok öyle bir şey. Nasıl oluyor aynı soru tekrar soruluyor. Ne desem net şekilde anlaşılır. ” şekilde cevap verdi.

Kenan İmirzalıoğlu bu açıklaması ile Kurtlar Vadisi Kaos defterini kapatmış oldu. Elbette Magazin dünyasında dün dündür bugün bugün diyebiliriz. Ancak usta oyuncu en azından şuan için böyle bir proje olmadığını hayranlarına iletmiş oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu