HABER

Konya’da Korkunç Cinayet Cansız Bedeni Su Kuyusundan Çıktı

Konya Doğanhisar ilçesinde kayıp başvurusu yapılan kişinin cansız bedeni su koyusundan çıktı. Araştırmalar sonucu 44 yaşında ki Ramazan. Y’nin cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Akşehir ilçesinde ikamet eden Ramazan. Y “iş aramak” için evinden ayırıldı. Ancak ailesi bir süredir kendisinden cevap alamayınca Ramazan. Y hakkında kayıp başvurusunda bulundu.

Konya'da korkunç cinayet önce kuyuya attı sonra vurarak öldürdü.

Araştırmalar sonucu Jandarma ekipleri birlikte görüldüğü 39 yaşında ki Şükrü. Ö’yü gözaltına aldı. Soruşturma sonucunda Ramazan. Y’nin alacak verecek meselesi sonucu vahşi Şükrü .Ö tarafından vahşi bir şekilde öldürüldüğü anlaşıldı.

Önce Su Kuyusuna Attı Sonra Vurdu

Şükrü. Ö sorgusu sonrası cinayeti nasıl işlediğini detaylı olarak anlatı. Alacak verecek meselesi yüzünden aralarında kavga çıkması sonucu Ramazan. Y’yi dört metre derinlikte ki su kuyusuna ittiğini sonra av tüfeği ile ateş açarak öldürdüğünü itiraf etti. Olay Konya Doğanhisar ilçesine bağlı Ayaslar Mahallesi Gölcük mevkisinde meydana geldiği öğrenildi.

Ramazan. Y’nin cansız bedeni su kuyusundan çıkarılarak otopsi için morga kaldırıldı. Cinayet zanlısının Jandarma da ki işlemlerinin sürdürülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu