GÜNCEL

Konya’da Levyeli Saldırgan Tutuklandı

Konya’da dün meydana gelen olayda selektör yaparak yol isteyen sürücünün aracına levye ile saldırıp hasar veren Ali Nafiz Temiz polis tarafından yakalanarak tutuklandı.

Mala zarar verme ve kara ulaşım aracını alıkoyma suçlarından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Savunması ise herkesi şaşırttı. Benim psikolojik sorunlarım var hatırlamıyorum diyen 29 yaşında ki Ali Nafiz Temiz hatırlamıyorum savunmasına karşın mahkeme tarafından tutuklandı. Ayrıca ” trafik güvenliği ile ilgili kurallara uymamak” suçundan da ayrıca 420 lira para cezasına çaptırıldı.

Konyada ki levylei saldirgan tutuklandi

Olay merkez Selçuklu ilçesinde meydana geldi. Selektör yaprak yol isteyen araba sürücüne elinde levye ile saldıran ve yol isteyen sürücünün arabasına hazar veren Ali Nafiz Temiz daha sonra ileride polis var sözü üzerine arabasına binerek hızla olay yerinden uzaklaştı. Olay aracında hazar oluşan mağdur O.K tarafından araç içi kamera tarafından görüntülendi. Görüntülerle polise başvuran mağdur O.K saldırgandan şikayetçi oldu.

Psikolojik Sorunlarım Var Savunması Yeterli Olmadı

Saldıran kısa sürede polis tarafından yakalandı. “Mala zarar verme” “kara ulaşım aracını alıkoyma” suçlarından hakim karşısına çıkarılan Ali Nafiz Temiz savunmasında psikolojik sorunlarım var daha öncede tedavi gördüm ancak raporum yok benden yol istedi vermedim. ikinci kez yol isteyince sinirlendim daha sonrasını hatırlamıyorum şeklinde savunma yaptı. Ancak yaptığı psikolojik sorunlarım var savunması ve hatırlamıyorum savunması yeterli olmadı ve tutuklanarak ceza evine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu