MAGAZİN

Merve Boluğur Takipçilerin Sorularına İlginç Cevaplar Verdi

Ekranlardan uzak bir hayat süren Merve Boluğur paylaşımları ve açıklamaları ile adından söz ettirmeyi başarıyor. En son olarak Instagram üzerinden takipçileriyle soru cevap yapan Merve Boluğur takipçilerinin sorduğu sorulara ilginç cevaplar vererek herkesi şaşırtmayı başardı.

Ünlü oyuncu nelerden zevk aldığını da açıkladı. En çok resim yaparken keyif aldığını açıklayan Merve Boluğur ” Siyah saç” sorusunda da bazen beyaz ve sarı isteği geliyor şeklinde cevap verdi.

Kırmızı Ruja Dikkat

Merve Boluğur kırmızı ruj hakkında da ilginç bir açıklama da bulundu. Kırmızı Rujun imzası olduğunu söyleyen ünlü oyuncu. Bir erkekte nelere dikkat ettiğini de takipçileri ile paylaştı. Merve Boluğur erkekte en çok tutkusunda dikkat ettiğini dile getirdi.

Takipçileri ile soru cevap bölümünde en çok dikkatleri çekense bir takipçinin ” Sende aynaya bakınca of be analar neler doğuruyor” diyor musun sorusuna açık yüreklilikle ” Vallahi yapıyorum” şeklinde cevapladı.

Magazin haberlerinin aranan isimi olmayı başaran ünlü oyuncu. Bu açıklamaları ile yine gündeme gelmeyi başardı. Son zamanlarda Merve Boluğur Sevgilisi kim ? sorusu en çok merak edilen konuların arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu bu soruya yine cevap vermedi. Hayatında biri olduğunu ancak ismini açıklamayacağını dile getiren oyuncu. Paylaşımlarıyla da gündemde ki yerini koruyor. Sevgilisinin kim olduğunu açıklamazken İşletmeci Meriç Kırdan’la fotoğrafını paylaşan Merve Boluğur ” Sokağa bu kadar seksi çıkmasın” notunu düşmüştü.

Eski Sevgilisi Burak Dayının Baş Harfini Sildi

Ünlü oyuncu 6 ay aşk yaşadığı Burak Dayının baş harfini taşıyan kolyesinde ki B harfini silmişti. Yaz aylarından kalan resmini Instagram adresinden paylaşan Merve Boluğur eski sevgilisi Burak Dayının baş harfini sildiği görülmüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu