HABER

Muharrem İnce Bölücü Kim Herkes Görmüş Oldu

Muharrem İnce gazetesi Bekir Çoşkun’un cenaze töreninde ki resimlerinin kesilerek çıkarılmasına tepki gösterdi. CHP’de bölücü kim herkes görmüş oldu dedi.

CHP‘de sular durulmuyor. Muharrem İnce mevcut parti yönetimine muhalefetini artırarak devam ediyor. Bir süre önce Memleket Hareketi adı altında bir tüm yurdu gezeceğini halkla beraber olacağını açıklayan Muharrem İnce bu kez Bekir Çoşkun’un cenaze töreninde Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana çekilen resimde kendisinin kesilerek çıkarılmasına tepki gösterdi. ” O fotoyu çekene de yayınlayana da teşekkür ediyorum. CHP de kim bölücü ortaya çıktı herkes gördü” şeklinde konuştu. Ayrıca Demirören Haber Ajansına açıklamalarda bulunana Muharrem İnce gündemde ki konulara değindi.

Muharrem Ince CHP yonetiminini elestirdi

Muharrem İnce evet partide bölücü var o fotoyu çeken yayan onay veren kişiye bölücülerin kim olduğunu gösterdiği için teşekkür ediyorum dedi. Gazeteci Bekir Çoşkun’un cenaze töreninde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile aynı safta iken çekilen resimde Muharrem İncenin kesilerek resim yayınlanmıştı. Bu davranışa tepki gösteren Muharrem İnce kendisini bölücülük ile suçlayanlara ” Bölücü kim herkes görmüş oldu” şeklinde tepki verdi.

Muharrem İnce Muhalefeti Eleştirdi Kendine Baksın

Muharrem İnce muhalefeti eleştirdi. Muhalefet Kendine baksın. Muharrem İnce iktidarı değil muhalefeti eleştirdi. Muhalefet kendine baksın diye konuşmasına devam eden İnce ” Dış güçler bizi karıştırmak istiyor” söylemleri vra bu söylemlerden vazgeçmeleri lazım diye konuşmasına devam eden İnce ” Muhalefet büyümüyor, aksine küçülüyor.” dedi. Muhalefeti yalan söylemekle itam eden İnce Muhalefetin ” Bizi saray kışkırtıyor, Bize müdahale ediyorlar” şeklinde konuşan Memleket Hareketi Lideri, CHP’nin bir yetkilisi ben “ Atatürk ” demem diyorsa, kurultayın yetki vermediği kişiler iki satır yazı ve imza ile aynı yerlerine atanıyorsa, İskambil kağıdı ile ekonomiyi düzeltmeye çalışıyorsan bunun sarayla ne alakası var dedi.

Muharrem İnce cenaze töreninde Kemal Kılıçtaroğlu ile yan yana çekilen resimde kendisinin kesilerek çıkarılmasında değindi. Değerli bir ağabeyimizin son yolculuğunda partinin genel başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı bir araya geliyor. Sen bu kareden beni kesip çıkarıyorsun. Kendini tartışmaya açıyorsun. Kendine bakacaksın. Hem hata yapıp hem suçlu arayacaksın. İktidarın karıştıracak gücü yok biraz akılı muhalefet olsan bunları göndereceksin. ” Dış güçler bizi karıştırmak istiyor söylemlerinden biran önce vazgeçmeleri lazım.”

Muharrem İnce Seçime Gidelim Demek Doğru Değil

Muharrem İnce hodri meydan seçime gidelim demek doğru değil dedi. Muharrem İnce açıklamalarında erken seçim ve anket sonuçlarına da değinerek seçime gidelim demek doğru değil şeklinde konuştu. Son anket çalışmalarına atıfta bulunan İnce o anket çalışmalarını ben yaptırmadım. Türkiye’nin güvenilir kurumlarının yaptırdığı anket çalışmaları var. CHP oyu düşüyor. İktidarın oyu düşerken muhalefetin oyu da düşüyor dedi. Son anket çalışmasında Anketler de CHP yüzde 17 ye kadar gerilemişti. Bu duruma değinen Muharrem İnce bu anketi yapan CHP 2014 yılından beri bu şirkete 8 milyon liranın üzerinde para verdi. Bu parayı verdikleri firma bu yüzdeyi açıklıyorsa CHP yönetimi yeni bir anket çalışması yaptırıp sonuç budur demesi dedi. Erken seçim çağrılarına da değinen Muharrem İnce hodri meydan seçime gidelim demek doğru değil. Bu anketleri ben yaptırmadım. Cevap verilecekse bu anket çalışmalarını yapan firmaya cevap vermeleri gerekir. Yıllarca o firmaya para ödendi. Yeni anket yaptırsınlar muhatabı ben değilim şeklinde konuştu.

Kararsız seçmene de değinen Muharrem İnce kararsız seçmen Türkiye tarihinin en fazla olduğu dönemdeyiz dedi. Muharrem ince bu açıklamaları ile CHP’den artık tamamen koptuğunu CHP yönetimi ile bağlarını kopardığını ortaya koydu. Muharrem İnce parti kuracak mı sorularına cevap arayanların bu açıklamadan sonra daha net cevap verecekleri artık ortadadır. Muharrem İnce bu açıklamaları ile Memleket Hareketini partileşmeye doğru çevireceğinin sinyallerini verdi.

Muharrem İnce Son Dakika Açıklaması 29 Ekimde manifestomuzu Yazmaya Başlıyoruz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu