MAGAZİN

Oktay Kaynarca Gizem Acar 3 Aylı Hamile Haberlerine Çok Sert Yanıt Verdi

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adında ki dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca Sosyal Medya da kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi hakkında çıkan hamile iddialarına çok sert yanıt verdi.

Bir süre önce Oktay Kaynarca’nın sevgilisi olduğu öğrenilen Gizem Acar‘ın hamile olduğu yönünde ki haberlere çok sert tepki veren ünlü oyuncu bu haberleri veren sosyal medya hesapları hakkında gereken yasal işlemi yapacağını kendi sosyal medya hesabından açıladı.

Oktay Kaynarca Gizem Acar 3 aylik hamile habelerine cok sert yanit verdi

Çıkan haberlere oldukça sinirlenen ve adeta çılgına dönen Oktay Kaynarca çıkan yalan haberlere kendi hesabından cevap verirken Sosyal Medyanın insanların kendilerini ifade etmek için özgür bir ortam olduğunu vurgulaması ve bazı kendini bilmez insanların bu özgür ortamı farklı amaçlarla kullandığını dile getirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yakın zamanda çıkan Sosyal medya yasasının ne kadar yerinde olduğunu bir kez daha ne kadar yerinde olduğunu bu haberlerden sonra anlamış olduk. Önüne gelenin kafasına göre yalan haberlerle insanların kişilik haklarına saldırması, insanların özel hayatını didik didik etmesinin önüne geçecek yasanın çıkmasında tepki gösterenlerin şuan Oktay Kaynarca’nın başına gelenlerden sonra ne kadar haksız olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Oktay Kaynarca’nın sevgilisi olduğu iddia edilen ve kendisinden 30 yaş küçük olan manken ve reklam oyuncusu Gizem Acar‘ın üç aylık hamile olduğu haberleri ve insanların özel hayatının sözüm ona Magazin Haberleri adı altında deşifre edilmesi kişilik haklarına çok rahat şekilde saldırılmasının önüne geçecek yasa geçtiğimiz günlerde Meclisten Geçmiş ve yürürlüğe girmişti.

Oktay Kaynarca’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde ” Sosyal medya hesapları üzerinden sözüm ona magazin vs adı altında soytarılık yapan ve bu hesapları yöneten kimliksiz insanlara itibar etmeyin. Gıyabımda asılsız haber yapan bütün bu hesapların kapatılması için yasal süreci başlattım. Sosyal medya insanların kendilerini kendi istedikleri gibi ifade edebilmenin özgürce yaşandığı bir alan ve bence de önemli bir mecra Ne yazık ki bu alanı da hemen ard niyetle kullanmaya çalışan, bu ard niyetlerini dikkat çekmek, sözüm ona takipçi sayısı arttırmak adına iğrenç boyutlara taşıyan ne olduklarını anlamakta zorlandığımız kişi ve kişiler tarafından yönetilen hesaplar, şer ve gıybet üzerinden beslenerek insanların hayatlarına mutsuzluk da katıyorlar. Her sabah kalktığımızda gün geçmiyor ki bir saçmalık bir iğrençlik bir yalanla karşılaşmayalım Artık sosyal medya hesapları sahiplerinin sorumluluğunda olmalı yani hesap sahiplerinin kimlikleri tescil edilmelidir ki yasal düzenlemeler doğrultusunda sorumluluklarını bilsinler. Kendi adıma söylemek isterim ki, kendimle ilgili benden duymadığınız her şey yalandır ve benim adıma bunu yapan herkesle ilgili yasal mücadelem devam edecektir.”

Oktay Kaynarca ve Gizem Acar geçtiğimiz ay Bodrum da kameralara beraber otururken kameralar yakalanmışlardı. Görüntülerden sonra Gizem Acar’ın Oktay Kaynarca’nın sevgilisi olduğu ve köşe bucak sevgilisini sakladığı yönünde haberler çıkmıştı. Bu haberlerin ardından sosyal medya da yayılan Gizem Acar 3 aylık hamile haberlerine ünlü oyuncu yukarı da ki sert mesajla cevap vermiş oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu