MAGAZİN

Oktay Kaynarca Sosyal Medya Hesabından Süleyman Çakır Mesajı

Üzerinden yıllarda geçse “Süleyman Çakır” karakteri unutulmadı. Efsane dizi olarak adlandırılan Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır rolünü canlandıran Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından. Süleyman Çakır ölüm yıldönümünde hayranlarına mesaj yayınladı.

Efsane dizi Kurtlar Vadisi aradan geçen onca seneye rağmen hala unutulmadı. Hayranları hala Kurtlar Vadisi ne zaman ekranlara dönecek ? sorusunu sorarken. Kurtlar Vadisi Kaos geliyor. Haberleri internet ortamında yayılamaya başlandı. Kurtlar Vadisi izleyici ile o kadar sıkı bir bağ kurmuştu ki. Aradan geçen onca seneye rağmen Kurtlar Vadisi hayranları dizi ve dizide ki karakterleri unutmadı. Özellikle Süleyman Çakır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca oyunculuğu aradan geçen bunca seneye rağmen unutulmadı.

Süleyman Çakır-Kurtlar Vadisi

Dizide rol gereği ölen Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Süleyman Çakır için cenaze namazları düzenlendi. Gazetelere ölüm ilanı verildi. Bu kadar benimsenen Süleyman Çakır bundan tam 17 yıl önce dizide öldürülmüştü. Aradan geçen bunca yıla rağmen hayranları tarafından unutulmayan Süleyman Çakır rolünü oynayan Oktay Kaynarca’da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak. Süleyman Çakır karakterini hatırladı.

Süleyman Çakır Gelse Bu Hasret Bitse

Oktay Kaynarca Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda son derece ilginç ifadeler kullandı. Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamalarda “Bu sabah Twitter‘a baktığımda, Süleyman Çakır’ın sene-i devriyesi olduğunu gördüm. Üzerinden 17 yıl geçmesine rağmen hala trend topic olan bu durumu bana yaşattığınız için teşekkür ederim. Bu kadar değerli ve özlenen adam Süleyman Çakır bir yerden gelse de bu hasret bitse mi diye de düşünmüyor değilim açıkçası” ifadelerini kullanan Oktay Kaynarca da Süleyman Çakır rolünü hala unutamamış yorumlarına neden oldu.

Süleyman Çakır Kurtlar Vadisi Kaos

Özellikle Süleyman Çakır bir yerden çıksa gelse de bu hasret bitse mi diye düşünüyorum cümleleri son zamanlarda Kurtlar Vadisi Kaos geliyor ? haberleri üzerine Süleyman Çakır bir şekilde tekrar hayranları ile buluşacak mı ? sorusunu sordurmaya başladı. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisinin diğer bir unutulmaz karakteri Polat Alemdar rolünü oynayan Necati Şaşmaz. Kurtlar Vadisi Kaos çekeceklerini açıklamıştı. Hayranları neden Süleyman Çakır bir şekilde Kurtlar Vadisinde olmasın demeye başladı. Oktay Kaynarca’nın bu cümlelerinden sonra bu tartışma daha da alevlenecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu