SON DAKİKA

Önce Genç Kızı Sonra Kendini Vurdu. Esenlerde Korkunç Olay

Dün gece İstanbul yine korkunç bir olaya şahitlik etti. İki sevgilinin bilinmeyen neden çıkan tartışması kanlı bitti. Mehmet.A (18) sevgilisi olduğu düşünülen Hazal.T (19) ile tartışmaya başladı. Tartışma sonucu Mehmet.T yanında ki tabanca ile Hazal.T ateş ederek ağır yaraladı. Saldırgan daha sonra kendi yaşamına son verdi.

Esenlerde Sevgili dehseti yasandi

İstanbul Esenler yine bir sevgili dehşetine sahne oldu. Esenler Otogarı Bağlantı noktasında yol kenarında başlayan tartışma kanlı bitti. Sevgili oldukları düşünülen Mehmet A yanında ki genç kız Hazal T ile tartışmaya başladı. Tartışma sonucu genç kız yolun karşı tarafına geçmek isterken Mehmet A belinden çıkardığı tabanca ile genç kıza ateş etti. Başından ağır şekilde yaralandı. Saldıran Mehmet A aynı tabanca ile kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi. Yoldan geçen vatandaşlar olayı hemen ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen polisler ve sağlık ekipleri Mehmet A cansız bedeniyle karşılaşırken, Hazal T ağır yararlı olarak hastaneye kaldırıldı.

Başından Vurulan Genç Kız Kurtarılamadı

Genc kiz sevgili kurbani oldu Istanbul Esenler

Olay yerine gelen sağlık ekipleri saldırgan Mehmet A olay yerinde can verdiğini tespit ederken ağır yaralı Hazal T en yakın hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hastane de yaşamını yitirdi. Olayla ilgili genç çaplı araştırma yapılırken. Olayın sevgili cinayeti olduğu düşünülüyor. Polis olay yerinde geniş çaplı araştırma başlattı. Olay yerinde ki görgü tanıkları ifadeleri alındıktan sonra saldırgan Mehmet A’nın cansız bedeni cenaze aracı ile morga kaldırıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu