HABER

Otobüste Genç Kıza Muavin Tacizde Bulundu

Edirne’den İstanbul’a yolculuk yapan 17 yaşında ki genç kıza otobüs muavini cinsel istismarda bulundu. İstismar anları genç kızın çektiği videoya yansıdı. Genç kızı istismar eden muavin tutuklandı.

İstismar olayları bir türlü bitmiyor. Bu kez bir otobüs firmasının Edirne-İstanbul seferinde hemde muavin tarafından gerçekleştirildi. Daha 17 yaşında olan genç kıza istismarda bulunan muavin sefer sonunda polis tarafından tutuklandı. Akraba ziyareti için bilindik bir otobüs firmasını seçen ve Edirne’den İstanbul’a yolculuk yapan 17 yaşında ki E. H otobüste muavin tarafından defalarca koltuğu değiştirildi. En sonunda en arka koltuğa oturan genç kızın yanına oturan muavin genç kızı önce sözlü taciz etti daha sonra yan koltukta genç kızı istismar etmeye başlayan muavinin hareketlerinden rahatsız olan genç kız muavini cep telefonu ile görüntüledi. Daha sonra tepkisini ortaya koydu.

17 yasinda ki genc kiz otobuste taciz soku yasadi

Muavin önce davranışlarını inkar etti. Daha sonra genç kızdan özür diledi ve yanlış anlaşıldığını savundu. Ancak E. H adındaki 17 yaşında ki geç kız olayı telefonla ailesine aktardı. Genç kızın ailesi hemen otobüsün terminaline geldi.

Kızlarını da Alıp Taciz Eden Muavini Şikayet Ettiler

Otobüste gerçekleşen olayda genç kızın ailesi otobüs terminalinden kızlarını alarak hemen polis karakoluna şikayette bulunmak için gittiler. Muavinden şikayetçi olan Anne daha otobüs firmasına güvendiklerini böyle şeylerin olmaması gerektiğini, daha kızlarının 17 yaşında olduğunu reşit bile olmadığını dile getirerek yapılanın böyle kalmaması gerektiğini cezası neyse çekmesi gerektiğini söyledi.

Bu şahsın hala dışarıda olduğunu duyduk yapılan şeyin böyle kalmasını istemiyoruz. Herkesin evladı var. Şahsın zaten daha öncede sicili temiz değilmiş başka suçları da varmış. Cezası neyse çeksin bir anne olarak tutuklanmasını istiyorum. Böyle suçlu biri işe nasıl alınıyor ? sorusunu sorarak otobüs firmasının bu şekilde sicilini araştırmadan nasıl muavin olarak işe alabildiğini sordu.

Tacizci Muavin Evli ve 4 Çocuklu

Taciz şokunu yaşatan muavin şikayet üzerine polisler tarafından Uzun köprüye gitmek üzere bir araçta iken araç takip sisteminden bulunarak araç içinde göz altına alındı. Göz altına alınan muavinin adının Hüseyin. Ç olduğu öğrenildi. Hüseyin Ç evli ve dört çocuklu olduğu öğrenildi.

Tacizde bulundugu iddia edilen muavin tutuklandi

17 Yaşındaki genç kızı otobüste istismar eden muavin Hüseyin Ç savcılıkta ki sorgusunun ardından tutuklanma talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Muavin mahkeme tarafından tutuklandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu