SON DAKİKA

Sağlık Bakanı Koca Vaka Sayısı En Çok Artan İlleri Açıkladı ve Uyardı

Son dakika Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Korona Virüs salgınında vaka sayıları en çok artan illeri açıkladı ve uyardı. Tedbirlere uyalım.

Son günlerde Korona Virüs vaka sayıları giderek artıyor. Artıştan başta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olmak üzere herkes tedirgin. Sonbaharın gelmesi ile birlikte artığı belirtilen Korona Virüs vaka sayıları. Kış aylarında daha da artması bekleniyor. İnsanların evlere ve kapalı ortamlara girmesi ile birlikte Korona salgınında Avrupa ülkeleri gibi rekor rakamları görebiliriz endişesi hakim. Bu endişenin haksız çıkması için toplum olarak kurallara uymak zorundayız. Korona virüsten korumak için yapmamız gereken aslında çok basit maske takmayı unutmayacağız, sosyal mesafeyi koruyacağız mümkün olduğu kadar kalabalık ortamlara girmekten kaçınacağız ve hijyen kuralına uyacağız.

Saglik Bakani Fahrettin Koca Vaka sayilari artan illeri acikladi ve uyardi

Bu üç kurala toplum olarak uyduğumuz zaman Korona aşısı bulunana kadar kendimizi sevdiklerimizi ve toplumu korona virüsten korumuş olacağız.

Sağlık Bakanı Son Dakika Korona Virüs Artan İlleri Açıkladı

Saglik Bakani Korona Virus vaka sayisi artan illeri acikladi

Sağlık Bakanı son dakika olarak sosyal medya hesabından Korona Virüs vaka saysının artış gösterdiği illeri açıklayarak uyarıda bulundu tedbirlere uyalım. Sağlık Bakanı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da ” İzmir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Eskişehir, Denizli, Aydın ve Adıyaman illerinde ki toplantıda salgında geldiğimiz noktayı değerlendirdik. İstanbul başta olmak üzere bu yedi ilde vaka artışı gözlemleniyor. Maskenin önemi arttı. Kurallara uyalım.” şeklinde açıklamada bulundu.

21 Ekim Korona Tablosu Vaka Sayısı 2 Bin Üzerinde

Sağlık Bakanı 21 Ekim Korona tablosunu açıkladı. Yeni hasta sayımız 2 bin 13 olarak tespit edildi. Toplam hasta sayımız 353 bin 426 kişi oldu. 68 kişi Korona Virüs nedeni ile hayatını kaybederken, toplam can kaybımız 9 bin 513 kişi oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu