KORONAVİRÜS

Son Dakika 7 Nisan Koronavirüs Tablosu Açıklandı. Ölümler Artıyor

Son dakika Koronavirüs tablosu açıklandı. Korkutan tablo devam ediyor. Corona virüs tablosunda vaka sayısı 54 bini aştı. Bir günde Koronavirüs salgınından ölenlerin sayısı 276 oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca

8 Nisan tarihli Koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığının açıkladığı tabloda ölüm oranları artmaya devam ediyor. Bir günde Corona Salgınından ölenlerin sayısı 276 oldu. Rekor rakamlara doğru gidiyoruz. Türkiye Koronavirüs salgını ile mücadele ederken gelen sayılar maalesef korkutmaya devam ediyor. Önlemler yeterli mi ? sorusu sorulmaya tam kapanma ne zaman ? gelecek soruları tartışılmaya başlandı.

Sağlık Bakanlığı günlük olarak Korona Tablosunu açıklamaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından günlük olarak Corona tablosunu paylaşıyor. Açıklanan rakamlara göre toplam vaka sayısı 3 Milyon 633 bin 925 oldu. Toplam can kaybımız 32 bin 943 kişiye ulaştı. İşte 7 Nisan Koronavirüs tablosu.

7 Nisan Corona Tablosu Açıklandı. Ölüm Oranları Artıyor

Sağlık Bakanlığı 7 Nisan Corona Tablosunu açıkladı. Ölüm oranlarında korkutan artış devam ediyor. 7 Nisan tarihi itibari ile Corona testi pozitif çıkan kişi sayısı 54 bin 740 oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı ise 276 oldu. Corona virüs salgınında ölüm oranlarında bir rekora doğru koşuyoruz.

7 Nisan Corona Virüs Tablosu

Toplam yapılan test sayısı 302 bin 108 oldu Test sonucu pozitif çıkan kişi sayısı 54 bin 740 oldu. Hasta sayısı 2 bin 203 kişi olurken. Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaş sayımız 276 kişi oldu. Tüm bu rakamlar korkutmaya ve endişe uyandırmaya devam ediyor. Kademeli normalleşme süresi sonrası vaka sayılarında ki artış. Yeni önlemler gelecek mi ? sorusunu da gündeme taşımaya başladı. Uzamanlar uyarıyor Tam Kapanmayı ve şehirler arası yolculuğu kısıtlamayı tartışmak zorundayız.

6 Nisan Corona Tablosu

6 Nisan Corona Tablosu

Bir önceki gün toplam da 271 bin 547 test yapılmıştı. Ve test sonucu pozitif çıkan vaka sayısı 49 bin 584 olmuştu. 6 Nisan Corona salgını nedeniyle hayatını kaybeden vatandaş sayımız 211 kişiydi. Toplam hasta sayımız 2 bin 3 kişi olmuştu. Bir gün sonra gelen rakamlarsa Corona Virüsün nasıl hızlı şekilde yayıldığının gösteriyor. Mutant virüsün daha hızlı yayıldığı zaten biliniyordu.

Gelen bu rakamlardan sonra okullar tekrar kapanacak mı ? Ramazan ayı boyunca Türkiye tam kapanmaya geçecek mi ? sorularını tartışmaya başladı. Gözler 12 Nisan tarihinde ki Bakanlar Kuruluna çevrildi. Bakanlar Kurulu sonrası tam kapanma ya da daha sıkı önlemlerin gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu