MAGAZİN

Ünlü Sanatçı Tarkan’dan Sezen Ünlü Mesajı

Milyonlarca seveni bulunan ünlü sanatçı Tarkan’dan Sezen Ünlü mesajı geldi. Sosyal Medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Tarkan daha 16 yaşında ve 5 aylıkken dini nikahlı yaşadığı kişi tarafından öldürülme olayını hatırlattı. “Sezeni unutmayın” notu ile sosyal medyadan kadın cinayetlerine dikkat çekti.

Tarkan Sezen Ünlü Mesajı

Ünlü sanatçı Tarkan kadın cinayetlerine dikkat çekerek. Daha 16 yaşında 5 aylık hamile Sezen Ünlü paylaşımı yaptı. Tarkan ülkemizde gerçekleşen kadın cinayetlerine dikkat çekmek adına yakın zamanda hayatını kaybeden 16 yaşında ki Sezen Ünlü paylaşımı yaparak Türkiye de işlenen kadın cinayetlerine dikkat çekti. Tarkan sosyal medya hesabı üzerinden ” Sezen Ünlü’yü unutmayalım. Ve bütün şiddet gören, öldürülen kadınları. Ben şu anda bu mesajı yazarken bile bir yerlerde kadınlar şiddet görüyor, öldürülüyor. Sesimizi çıkarmaya, kadın hakları için mücadele etmeye, adalet için haykırmaya devam” 

Sezen Ünlü Olayı Nedir ?

26 Mart 2021 günü yaşanan korkunç olayda henüz daha 16 yaşında olan Sezen Ünlü sokak ortasında dini nikahlı yaşadığı belirtilen Anıl Yolum tarafından 16 bıçak darbesiyle hayatını kaybetmişti. Sezen Ünlü’nün 5 aylık hamile olduğu öğrenilmişti. Saldırgan sadece Sezen Ünlü’yü değil karnındaki 5 aylık bebeğe kıymıştı.

Olayın ardından soruşturma başlatılmış. Anıl Yolum emniyetteki işlemleri ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderilmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu